Як тернополяни планують святкуватимуть День всіх закоханих?

Святкувати День святого Валентина тернополяни планують по-різному. Дехто хоче провести цей день в обіймах коханої людини, а дехто взагалі не збирається святкувати, бо дарувати любов потрібно не якогось конкретного дня, а постійно.

Проте отримувати валентинки та приємні несподіванки тернополяни таки люблять, пише lypa.

Таня,студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка

Планую, що проведу вечір із своїм коханим у якомусь затишному кафе. Також прогуляємось вулицями міста, згадавши перші зустрічі та інші найромантичніші моменти.

Соломія,студентка ЛНУ ім.І.Франка

Я не люблю святкувати день Св. Валентина. Вважаю, що не лише 14 лютого потрібно признаватися у коханні, дарувати подарунки! Хоча завжди отримую привітання та валентинки у цей день☺

Маряна,медсестра

Ми з чоловіком,хоча одружені два роки та про день Св.Валентина не забуваємо. Тим більше,що саме у лютому ми одружилися,тож поєднаєм ці два свята. Градіозного святкування в нас не буде, плануєм спершу обмінятись подарунками,а вже потім переглянути якусь стару романтичну комедію,попиваючи гарячий «Глінтвейн».

Маряна,юрист

Я не є дуже романтичною людиною,тим більше,що друга половинка зараз далеко(Нічого особливого в цей день не планую,подивлюсь якиїсь фільм,або піду на shopping зі своїми подругами,а свого хлопця привітаю милою smsкою)

Павло,маркетолог

Я планую провести День Святого Валентина разом із своє коханою дівчиною. Планую зробити гарний, романтичний сюрприз,після нього зберігаючи інтригу перейти до незабутнього вечора у двох із бутилкою хорошого вина та чимось солоденьким.

Ігор,студентколеджуДКТБ

Я свою дівчину запрошу на побачення в кінотеатр,вона любить романтичні фільми,зустріну біля будинку з великим букетом квітів,потім можна буде піти на льодовий майданчик,нам обом подобається кататись на ковзанах)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі