Сьогодні у центрі міста “Святий Валентин” вітав тернополянок зі святом (фото)

14 лютого тернополяни відзначають День Святого Валентина. У цей день прийнято дарувати подарунки та освідчуватись у коханні.  Валентинів день дає нагоду усім без винятку відчути себе коханими.

Ті, хто ще не знайшов своєї половинки, покладають на цей день великі надії. Сьогодні День закоханих поєднав півсотні сердець – 25 закоханих тернопільських пар скріпили своє кохання шлюбом.

Як святкує День закоханих “мистецька вулиця” дивіться на фото.

Ми приїхали зі Львова. Сьогодні граємо, бо любимо дарувати хороший настрій, – розповідає Володимир – А у такий день особливо приємно дарувати музику жінкам та дівчатам. Ми, як Валентини, свої пісні сьогодні присвячуємо усім тернополянкам.

В Тернополі ми не вперше. Зі своїм гуртом “Паталаки” якось грали у “Козі”.

Аліна, продавець сувенірів:

- Я б не сказала, що сьогоднішній день чимось відрізняється від будніх. Поки що мене не запитували про особливі подарунки до Дня закоханих.

Галина, продавець магазину “Презент”:

- Сьогодні у нас дуже багато клієнтів.  Усі замовляють подарунки. В основному,  ароматичні свічки, декоративні квіточки, різноманітні листівки, сувеніри у вигляді серця. Багато хто приходить запакувати подарунки.

Олексій, художник:

- У такий день не виявилось охочих для замовлення особливого подарунку. Картиною можна передати багато емоцій. Вона передає позитивну енергетику і зберігається завжди.

Сьогодні у центрі міста “Святий Валентин” вітав тернополянок зі святом (фото), фото-1 Сьогодні у центрі міста “Святий Валентин” вітав тернополянок зі святом (фото), фото-2 Сьогодні у центрі міста “Святий Валентин” вітав тернополянок зі святом (фото), фото-3 Сьогодні у центрі міста “Святий Валентин” вітав тернополянок зі святом (фото), фото-4
Сьогодні у центрі міста “Святий Валентин” вітав тернополянок зі святом (фото), фото-5 Сьогодні у центрі міста “Святий Валентин” вітав тернополянок зі святом (фото), фото-6
На Валовій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі