• Головна
  • Сьогодні З 10:30 до 11:00 по центральній дорозі Тернополя ходитимуть люди
09:00, 15 лютого 2014 р.

Сьогодні З 10:30 до 11:00 по центральній дорозі Тернополя ходитимуть люди

Щонайменше на півгодини у центрі Тернополя завтра перекриють рух транспорту. З 10:30 до 11 години від вулиці Руської до проспекту Степана Бандери пройде колона.

Все через першу у нашому місті «Народну Олімпіаду». Учасники змагань прямуватимуть з Театрального майдану до стадіону, де і відбудеться захід.

«Ми будемо намагатися рухатися по правій стороні, так щоб наші тернопільські водії не отримали значних ускладнень в пересуванні. Вже погоджено з органами ДАІ, буде машина супроводу. Відповідно, я думаю, ми будемо робити все для того, щоб незручностей для тернополян не було»,- розповів телеканалу ІНТБ заступник міського голови Тернополя ЛЕОНІД БИЦЮРА. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Дощ і похолодання": в цих областях України скоро хлинуть зливи та потужний град
ТЦК шукатиме 60-річних чоловіків з однією професією, мобілізація пенсіонерів накриє цю групу людей: 5 категорій відпустять
"З 1 вересня зміниться тариф на світло, озвучено оновлені ціни": скільки українці платитимуть за кіловат у новому сезоні
"ТЦК готуються призвати велику кількість чоловіків однієї категорії, 10 серпня вони втратять бронювання": мобілізація і броня
Оголошення