Тернопільські пішоходи ходять проїжджою частиною, бо на тротуарах – парковка

Ще у листопаді минулого року у міськраді пообіцяли звільнити тротуар на "Новому Світі" від машин. Адже біля приміщення на вул. За Рудкою, 33 пройти годі. Проте ні депутатське звернення, ні підписи тернополян, ні публікації поки не допомогли.

- Нещодавно хотіла пройти тротуаром біля приміщення на вул за Рудкою, 33. Але не змогла. Дорогу перекрили машини, - каже 20 хвилин тернополянка Ольга. - Щоб оминути їх, довелося виходити на дорогу. А рух транспорту там насичений.

Тернополянка не розуміє, чому права пішоходів так порушують.

- Я ж іду тротуаром, тобто законно виділеною для мене ділянкою, - обурюється жінка. – Чому ж мені перешкоджають це зробити? До того ж моє життя в небезпеці. І така проблема триває вже роками. Чи паркування на тротуарах нині у нас вже є закономірністю?

Як пересвідчилася кореспондент “RIA плюс”, тротуар на вул. За Рудкою часто буває заставлений машинами. Як пройти пішоходам – це їхні проблеми. Хтось старається влізти поміж автівками, хтось обходить їх дорогою. Нагадаємо, на такі незручності наші читачі скаржаться вже не вперше. Тож восени минулого року журналісти написали про проблему. Та попри обіцянки чиновників вирішити проблему, відновити пішохідний простір не вдалося.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі