БТР та водомети: міліція штурмує Майдан

Перед штурмом міліція оголосила, що на Майдані має провести "антитерористичну операцію" і попросила всіх розійтись.

В Києві міліція почала штурм Майдану Незалежності. Перед початком силових дій співробітники МВС почали вимагати від людей звільнити центральну площу Києва для проведення "антитерористичної операції". Однак люди не розійшлися. Після цього силовики почали сутичку з активістами Євромайдану. ТСН повідомляє, що на Майдані в бій пішли водомети. Беркутівці спочатку закидали Майдан шумовими гранатами, а потім пішли в наступ. На одну з барикад виїхав БТР. Після зіткнення з нею кілька активістів Майдану відлетіли в різні боки. Члени "Правого сектору" закидали бронемашину коктейлями молотова. БТР загорівся. Сутичка триває.

Силовики рухаються під прикриттям водомета. З гучномовців лунають заклики не чинити опору правоохоронцям. Мітингувальники, в свою чергу, запалюють і кидають феєрверки. Зі сцени Майдану лунають заклики до правоохоронців зупинитися і не йти проти народу.

Сьогодні в центрі Києва цілий день тривали сутички між спецзагонами МВС і демонстрантами. Центральний офіс ПР захоплений демонстрантами. Однак згодом "Беркут" і "титушки" відігнали протестувальників від офісу Партії регіонів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі