06:51, 5 квітня 2011 р.

Пікассо - за крок

Вчора відбулося урочисте відкриття виставки. Ще до початку стало  зрозуміло,  що мистецький потенціал Тернополя вимагає більшого – хоча б в плані приміщення. І якщо на виставці «Художники без майстерень», що проходила у березні в ПК «Березіль», було багато простору, то в арт-бутіку "Picasso" на момент відкриття виставки яблуку не було де впасти.

Молоді автори, зрілі у творчому плані митці, друзі художників і пересічні тернополяни, небайдужі до  художніх образів, заповнили затишне приміщення і жваво спілкувалися між собою. Значна частина учасників виставки – учні школи декоративно-прикладного мистецтва та народних ремесел, і щорічні виставки для них не новина. Проте у модному салоні вони виставлялися вперше, і адміністрація, радо приймаючи відвідувачів, зуміла створити неповторну, приязну і піднесену атмосферу.

В експозиції "Picasso" представлено більше півсотні робіт в різних жанрах і техніках - живопис, графіка, фотографія. З полотен дивляться задумані бабусині очі, кличуть замріяні морські пейзажі, приваблюють яскравими барвами квіти з натюрморту...

Виставка триватиме два тижні. Це в "Picasso" - в самому центрі, в самому серці Тернополя, лише за крок від буденності і метушні. Не пропустіть нагоду збагатитися приємними враженнями!

Пікассо - за крок, фото-1
Пікассо - за крок, фото-2
Пікассо - за крок, фото-3
Пікассо - за крок, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...