• Головна
  • Жителям Тернопільщини пояснили, що робити о 15 год на випадок введення надзвичайного стану
14:15, 20 лютого 2014 р.

Жителям Тернопільщини пояснили, що робити о 15 год на випадок введення надзвичайного стану

Штаб Національного Спротиву Тернопільщини отримав інформацію, що о 15.00 годині режим внутрішньої окупації планує введення надзвичайного стану в Україні.

У випадку зникнення мобільного зв’язку, телебачення та Інтернету просимо усіх збиратися біля Тернопільської обласної ради, в районах усім виходити до органів місцевого самоврядування. Правдиву і вичерпну інформацію можна буде отримати тільки там.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Штаб #Тернопільщина #Надзвичайний стан
ТОП новини
"До такої ціни українці не готувалися, оприлюднено тариф на газ з 1 листопада": названо нові ціни для простих людей
Посилення мобілізації та зниження мобілізаційного віку, на вулиці по чоловіків виходять не лише ТЦК: мобілізація по-новому
У який період доби працівники ТЦК припиняють розшуки ухилянтів: несподіване одкровення військового
Медики б’ють на сполох: дітей масово госпіталізовують на Тернопільщині через цю недугу
Оголошення