• Головна
  • У Тернополі з`явилась “дика сотня”
12:30, 21 лютого 2014 р.

У Тернополі з`явилась “дика сотня”

У Тернополі почались непорозуміння між людьми, які призводять до сутичок. Самооборона майдану закликає усіх радикально-налаштованих молодих людей записуватись в охорону та спрямовувати свою енергію в потрібне русло. 

- От тільки повернувся з Києва, забіг в приміщення обласної адміністрації. У відповідь отримав відламаний передній номерний знак, - каже тернополянин Роман Задорожний. - Оперативно пояснив хлопцям, що і до чого. Я розумію, що зараз відбувається структурування загонів охорони і ці непорозуміння незабаром усунуть. Але молодих людей, які нападають на своїх же, потрібно зайняти корисними справами. Бо так перестукаємо паличками один одного.

 Самооборона майдану займається цими неконтрольованими молодими людьми, пише 20хвилин. З ними проводять профілактичну роботу і намагаються залучити до організованої охорони громадського порядку, каже заступник керівника загонів самооборони майдану Юрій Моргун.

- Є у місті така група людей, яку ми називаємо “дикою сотнею”, - говорить Юрій. - Ми з ними спілкуємось, даємо заняття, щоб вони не тинялись вулицями міста. Думаю, за декілька днів це питання вирішимо. Справжня охорона міста носить зараз білі стрічки, самооборона - жовті. А люди в масках - це неконтрольована група, яку ми намагаємося взяти під контроль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #самооборона

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...