Тернопільські студенти готові оприлюднити прізвища викладачів-хабарників

Анкетування для того щоб виявити найбільших хабарників у тернопільських вузах проведуть серед студентів місцевих вищих навчальних закладів впродовж наступного тижня.

Опитування буде анонімним.

- Прізвища викладачів, які будуть найчастіше згадувані в анкетах, будуть оприлюднені. Ми також вимагатимемо звільнення таких викладачів. Загалом, як ми бачимо, серед хабаників-викладачів є дві категорії: ті, які вимагають, і ті, які беруть, тому що їм пропонують хабар,- зазначив координатор люстраційного процесу в місцевих вузах Любомир Шимків.

Він також зазначив, що студенти візьмуть під особливий контроль найближчу сесію, окрім цього планують прискіпливу увагу звернути на тих викладачів, які опиняться в ТОПі соцопитування. 

- Ми клеїтимемо наклейки на їхніх будинках, фотографуватимемо їхні автівки, будинки, з'ясосуватимемо звідки в них це майно. Якщо доведеться, будемо пікетувати,- сказав Любомир Шимків.

Також впродовж тижня студенти планують спільно з викладачами своїх вузів підписати спільну заяву, в якій обидві сторони зобов'яжуться не давати і не брати хабарів.

хабарі в тернопільських вишах викладачі-хабарники студенти хабар
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі