Cвято Благовіщення стане для тернополян подвійним

«Свято сім’ї в очікуванні дитини» має стати днем подяки за дар життя, подяки Богові і батькам, день глибокого усвідомлення батьківського покликання. Цей день присвячено дитині, що перебуває в материнському лоні, чиє життя священне і недоторкане.

«Розгадка жінки – її вагітність» - писав Ф.Ніцше. Проте велике таїнство очікування дитини нікому не вдалося розгадати – цілих 9 місяців мати і дитина перебувають одним тілом, і все життя незримо з’єднані їх душі.

Ініціаторами такого свята в Тернополі стали  голова Тернопільської обласної громадської організації «Центр щасливого Батьківства та Материнства» Марія Хомів та керівник проекту ТБФ Карітас «Школа щасливого материнства св. Анни о. Мартин Хомів» з благословення  Єпарха Тернопільсько-Зборівського Владики Василій Семенюка.

Не випадково днем святкування обрано 7 квітня – це велике християнське свято Благовіщення. В народі кажуть, що на Благовіщення навіть пташка не в’є гнізда. В цей день ангел сповістив діві Марії радісну звістку про те, що вона стане матір’ю.

Таке офіційне свято в Тернополі покликане привернути увагу до сімей, в котрих очікують народження немовлят, до питань усвідомленого материнства і батьківства, а також піднести на новий рівень поняття "сім’я" у свідомості городян. Ініціатори вважають, що в цьому Тернопіль повинен стати гідним прикладом для усіх міст України.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі