Тернополяни в Києві пофарбують у блакитний колір солдатські та міліцейські каски

Солдатські та міліцейські каски розмалюють у блакитний колір тернополяни разом з львів’янами на київському Майдані. Таким чином хочуть зняти напругу серед людей. 

Акцію організовують хлопці, які зараз стоять на початку вулиці Інститутської, саме на тому місці, де вбили не одну людину.

- Хочемо принаймні спробувати зняти ту психологічну напругу, яку відчувають люди, - каже житель Теребовлі Роман Пальчинський. - Зараз біля нашого намета йдуть тисячі людей у сльозах. Несуть квіти. І людям, які й так пережили жахіття, з якими зараз працюють психологи, потрібна віддушина.

 Зі слів чоловіка, блакитні каски носитимуть люди, які виступають за стабілізацію ситуації. За те, щоб життя ввійшло у мирний ритм, пише 20хвилин.

- Крім цього, багато людей носять каски, відібрані у “беркутівців”, - каже чоловік. - Але ці шоломи викликають підсвідому агресію у більшості мітингувальників, які натерпілися багато від міліціонерів у таких самих касках. А перефарбувавши ці шоломи у інший колір можна легко впоратися із цією проблемою.

До слова, багато людей ще під час активних сутичок перефарбовували міліцейські шоломи. “Щоб не получити від своїх” - пояснювали вони.

Київ Майдан тернополяни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі