У Тернополі контролера на ринку по вулиці Шептицького, сприйняли за шахрая

Чоловіка, який збирав гроші із продавців на ринку по вулиці Шептицького, сприйняли за шахрая.

Конфлікт між підприємцями ринку та  представниками одного із комунальних підприємств близько 12 години, сьогодні 27 лютого.

Підприємці зателефонували представникам УНСО, які виїхали на місце конфлікту.

- До нас позвонила жінка з інформацією, що щодня невідома особа збирає гроші на Правий сектор, - повідомляє 20хвилин член УНА-УНСО Олексій Станько. - Коли інформацію підтвердили, ми виїхали на місце і затримали чоловіка без документів та посвідчення. Свої дії він мотивував тим, що гроші збирає на міську раду.

За словами Олексія Станька та свідків події, чоловік хамив підприємцям і гроші збирав у примусовому порядку. Додав, що якщо люди не платитимуть, то представники Правого сектору підпалять їхні торгові місця. Коли затриманого Олега та одного із підприємців Надію Гаврилюк, представники УНСО привезли на Театральний майдан, чоловік на будь які звинувачення у свою сторону не реагував.

- Я від комунального підприємства, - каже Олег. - Всім продавцям я видавав чеки....

Проте Надія Гаврилюк запевняє, що чеки їм видавали лише у 2012 році, а зараз ніхто чеків не отримував. Жінка розповіла, що впродовж двох років з підприємців, які мають свої місця на ринку по вулиці Шептицького, збирають гроші невідомі люди.

- Усі послуги нам надає ринок “Котломонтаж” і за місця та послуги ми офіційно платимо в касу цього ринку, - пояснює Надія Гаврилюк. - А тут щодня приходять хлопці і збирають по 10-15 гривень. А коли ми їх запитали куди підуть ці гроші, то у відповідь я почула “Куди треба, туди і йдуть”.

Раніше підприємці вже зверталися у правоохороні органи із подібними скаргами, але через день-два до них приїжджали представники міліції і давили на підприємців, щоб ті все-таки платили. Коли на майдан під'їхав директор КП "Підприємство матеріально-технічного забезпечення" Тернопільської міськради Олег Фляк, він підтвердив, що Олег справді є представником його комунального підприєства. А чому чоловік був без посвідчення — пояснити не може.

- Згідно з статутом, проводиться збір коштів і видаються касові чеки, - каже Олег Фляк. - В наших контролерів є посвідчення і зібрані гроші йдуть у міський бюджет. Ситуацію стосовно хамства, я прокоментувати не можу.

Сам контролер запевняє, що він не хамив і не погрожував. Коли пан Фляк запитав у контролера, чому при ньому не було посвідчення, той відповів, що залишив десь на місці.

- Я розумію, що в цій ситуації ми не праві і приношу вибачення, - каже Олег Фляк. - А в даному випадку із контролером буде проведено дисциплінарну бесіду. Стосовно чеків, які пред'являє жінка, то чудово, що вони всі збережені, але це чеки - за 2012 рік. І кожен ось такий чек діє лише протягом того часу на який його було видано. Тобто в кінці робочого дня їх можна просто викинути.

Як пояснив пан Фляк, територія, де торгують продавці і справді належить до ринку “Котломонтаж” і всі послуги там надає саме цей ринок. Але оскільки, деякі продавці розставляють свій товар ще й за межі місця, відведеного для торгових точок, то з них збирають гроші представники комунального підприємства.

Тернопіль ринок шахраї контролер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі