• Головна
  • На Тернопільщині планують створити музей УПА під відкритим небом
11:00, 2 березня 2014 р.

На Тернопільщині планують створити музей УПА під відкритим небом

Перебачити кошти в обласному бюджеті для відзначення 55-ої річниці останнього бою УПА запропонував депутат Тернопільської обласної ради,  Леонід Бицюра під час громадських обговорення проекту бюджету на 2014 рік.

 Також, на думку політика, варто створити музей УПА під відкритим небом, пише Місто.

-         14 квітня 1960 року на Тернопільщині в лісі на території Підгаєцького району відбувся останній бій повстанців, – зазначив Леонід Олексійович. – У 2015-му році виповниться 55 років від цієї знаменної події, тому ми маємо відзначити цю дату на належному рівні. Це наш обов’язок перед всіма, хто роками вів нелегку боротьбу за становлення Української держави.

Леонід Бицюра наголосив, що з діяльністю  УПА пов’язано багато стереотипів, зокрема те, що повстанці – бандити,повстанська армія – тимчасове формування і т.д.

-         Українська повстанська армія –це системна армія, яка тривалий час боролася на два фронти – проти нацистів і проти більшовиків. Зараз ми маємо докласти зусиль, аби розвінчати ці стереотипи на всій території нашої держави. Відзначити річницю останнього бою УПА має вся Україна, – резюмував політик.

#Тернопільщина #УПА #музей

Коментарі

Оголошення
live comments feed...