• Головна
  • Тернопільські депутати відклали люстрацію на невизначений термін
19:00, 2 березня 2014 р.

Тернопільські депутати відклали люстрацію на невизначений термін

Сьогодні на п’ятому скликані Тернопільської обласної ради депутатами було прийняте звернення про підтримку Постанови «Про Звернення Верховної ради України до держав-гарантів відповідно до Меморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до договору про нерозповсюдження ядерної зброї».

«Україна опинилася перед серйозною загрозою. Росія погрожує ввести свої війська для, начебто, «нормалізації суспільно-політичної обстановки в Україні». Наша країна опинилась перед загрозою війни.  – зазначає голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець. –  Заради миру у країні, заради громадського спокою, вважаємо, що поки не пізно провісники військового конфлікту мають зупинитися. Всі повинні зрозуміти – локальний військовий конфлікт у центрі Європи – неможливий».

«На даний момент потрібно відкласти питання люстрації, бо немає лівих і правих, немає розмежувань хто під яким прапором стоїть. Ми всі під одним українським стягом. Тому потрібно об’єднатися заради нашої вільної і єдиної країни» – зазначив Володимир Гульовський депутат від Української народної партії.

За рішення проголосували всі присутні депутати, повідомляє “Свобода“.

#Тернопільщина #люстрація #військовий конфлікт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...