• Головна
  • Загальнодержавна мобілізація військовозобов’язаних наразі не проводиться – офіційно
18:40, 2 березня 2014 р.

Загальнодержавна мобілізація військовозобов’язаних наразі не проводиться – офіційно

Медіа-центр Міністерства оборони України (м. Львів) повідомляє, що оскільки вороже налаштовані сили уже перетнули межу державного кордону України і господарюють на території Автономної Республіки Крим, РНБО наказала привести армію у повну бойову готовність і склала детальний план відсічі агресорам.

Також ухвалено рішення про посилення охорони атомних електростанцій та інших важливих об’єктів інфраструктури. Також, РНБО розробила детальний план дій на випадок прямої військової агресії.

Доводимо до Вашого відома, що на даний час ситуація у Західних областях України є стабільною та контрольованою. Війська, які дислокуються у регіоні приведені у вищу ступінь бойової готовності. Бойовий дух і настрій офіцерів та рядового складу – високий. Військові готові виконати свій конституційний обов’язок. Солдати і офіцери рівняються на приклад мужності спів службовців у Криму. Свідченням цього є приклади героїчної поведінки Феодосійського батальйону морської піхоти, бійців 36-ї бригади берегової охорони ВМС України, які категорично відмовились виконувати вимоги чужинців і залишаються вірними Військовій Присязі. Українські воїни хоча й перебувають в облозі, однак – готові відстоювати інтереси держави та суспільства, у спосіб передбачений чинним Законодавством України та Статутами Збройних Сил України.

Щодо поширення інформації про загальнодержавну мобілізацію військовозобов’язаних. На даний момент вона не проводиться! Разом із тим, населення демонструє високий патріотизм. Ті, хто приходять сьогодні у військові комісаріати за місцем реєстрації, виключно на добровільних засадах, повинні залишити черговому офіцеру контактні дані. Найближчим часом у визначених військових комісаріатах будуть проведені навчальні збори офіцерів запасу. Тим, хто буде задіяний у цих заходах, надійдуть повістки встановленого зразка. Також наголошуємо, що у деяких областях питання про початок призову військовослужбовців запасу не йдеться. Рішеннями голів місцевих та обласних рад здійснюється винятково запис та облік добровольців.

#мобілізація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...