• Головна
  • У Тернополі громадський порядок забезпечуватимуть військовослужбовці внутрішніх військ ?
12:30, 4 березня 2014 р.

У Тернополі громадський порядок забезпечуватимуть військовослужбовці внутрішніх військ ?

З 5 березня 2014 року відповідно до рішення командувача внутрішніх МВС України з метою забезпечення громадської безпеки та стабілізації обстановки у всіх регіонах держави для охорони громадського порядку щоденно буде залучатися близько 5000 військовослужбовців внутрішніх військ МВС України.

Особовий склад буде нести службу самостійно, а також у складі спільних нарядів зі співробітниками органів внутрішніх справ та громадськими активістами, повідомила прес-служба внутрішніх військ МВС України.

Основна увага буде приділена районам з найбільш складною криміногенною обстановкою.

Військові наряди внутрішніх військ у зазначеній кількості будуть нести службу з охорони громадського порядку доки не нормалізується криміногенна обстановки та зведеться до мінімуму загроза життю громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Внутрішні війська #Тернопіль #охорона
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
Мобілізація накриє 60-річних пенсіонерів, ТЦК шукає літніх чоловіків з 3-ма ознаками: нові групи служитимуть у цих місцях
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Гроза, град і шквали до 15-20 м/с": прогноз на новий тиждень попереджає про дощ, негоду і потужний вітер
Оголошення