• Головна
  • У Тернополі через подорожчання пального можуть закрити більшість заправок
15:30, 4 березня 2014 р.

У Тернополі через подорожчання пального можуть закрити більшість заправок

Ціни на нафтопродукти у Тернопільській області зростатимуть і надалі.

Щоденне підняття цін на пальне, як в Україні, так і в нашій області зокрема, спричинене ростом курсу іноземної валюти в нашій державі, кажуть експерти. Також контролери прогнозують подальше зростання цін на нафтопродукти.

За словами Галини Христофорової, якщо ситуація з поставкою нафтопродуктів на АЗС України не стабілізується, то в не далекому майбутньому можливе закриття більшості заправок. Що потягне за собою зменшення кількості транспорту на дорогах міста, передає ІНТБ

ГАЛИНА ХРИСТОФОРОВА, завідувач сектору Державної інспекції України за контролю за цінами у області:

 «Значна частина нафтопродуктів, які реалізовуються в області і в Україні завозяться з-за меж України. Це такі країни, які нам дають нафтопродукти як: Польща, Румунія, Білорусія і Литва. Якщо взяти на початок лютого курс долара за курсом 8,2 то на сьогоднішній день це вже 11,40. Ви самі бачите, наскільки стрімко зростає долар».

З вищенаведених країн пальне в Україну наразі не надходить. У Тернополі, каже Галина Христофорова на АЗС заправляють транспорт тими нафтопродуктами, що залишились у резерві.

ГАЛИНА ХРИСТОФОРОВА, завідувач сектору Державної інспекції України за контролю за цінами в області:

 «Не реалізовуються зараз оптові поставки і не йдуть в Тернопіль. А лише старі запаси. Може таке бути, що взагалі перестануть реалізовувати. Я не думаю, що в них стільки запасів, що зможуть триматися місяць, два чи скільки».

#заправка #паливо #Тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...