• Головна
  • Тернопільський священик події у Криму називає війною нервів
18:30, 4 березня 2014 р.

Тернопільський священик події у Криму називає війною нервів

У час складних подій в країні не можна впадати у паніку - з  такими словами звертається до усіх директор тернопільського «Карітасу» отець Андрій Марчук.

Втішення і заспокоєння треба знаходити у молитві та пості.  Незалежно від конфесії у цей неспокійний для країни час треба випрошувати у Бога щасливе, мирне вирішення військового конфлікту на півдні України.

- Заохочення до щирої молитви, то нехай то не буде просто так: "Моліться, бо треба молитися". Але нехай та молитва, та розмова з Богом, пронизить наше серце, - говорить директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас" отець Андрій Марчук.

Події у Криму отець Андрій називає війною нервів. І закликає усіх берегти своє здоров’я, не брати близько до серця почуту інформацію. Якщо є потреба у психологічній допомозі, пропонують звернутися у благодійний фонд «Карітас» на вулиці Замонастирська,1. Там приймають людей соціальні педагоги та психологи. А в час великого посту отець Андрій радить взяти себе в руки і замість паніки направити усі сили на молитву, передає tv4.

- Примиритися з Богом, примиритися з нашими ближніми, примиритися у своїх амбіціях, у своїх емоціях. Напружена обстановка є в країні, але треба розуміти, що градус емоцій, градус напруги у нас самих мав би бути завжди пониженим щодо тих ситуацій. Але завжди градус емоцій і градус напруги духовної мав би бути підвищений щодо Бога в молитві і духовних практиках, - радить отець Андрій.

 

#тернопільський священик #Крим #війна

Коментарі

Оголошення
live comments feed...