• Головна
  • Тернополянина, який зник на Майдані в Києві, знайшли мертвим у сумському лісі без кисті руки
11:10, 5 березня 2014 р.

Тернополянина, який зник на Майдані в Києві, знайшли мертвим у сумському лісі без кисті руки

З сумом повідомляю про те що Небесна Сотня поповнилась ще одним героєм з Тернопільщини, написав депутат міської ради Михайло Сиротюк! 

Сьогодні в Тернополі похорони Слободяна Тараса, якого батьки привезли з Сумської області. Тарас зник на майдані у Києві, а знайшли його мертвим у сумському лісі без кисті руки. Усі небайдужі можуть схилити свої голови, похорон на 12.00 в Підгородньому по вул. Грушевського. Герої не вмирають!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#герої небесної сотні з Тернополя #без кисті рук #знайшли в лісі
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
Найшкідливіший спосіб приготування кави: чому ранковий напій може "садити" серце
Оголошення