• Головна
  • Віче на Театральному майдані будуть проводити доти, поки на них будуть приходити тернополяни
20:00, 6 березня 2014 р.

Віче на Театральному майдані будуть проводити доти, поки на них будуть приходити тернополяни

Штаб національного спротиву Тернополя вірогідно перетворять на Штаб національного відродження чи змінять назву по-іншому. Але діяльність він не згортає.

Причому віче на Театральному майдані активісти будуть проводити доти, поки на них будуть приходити тернополяни, пише 7days. Про це 6 березня заявив незмінний керівник Штабу національного спротиву від початку протестів у Тернополі – свободівець Володимир Стаюра.

-  Ми ж розуміємо, що влада змінилася, – додає чоловік. – Тому наше діяльність на місцевому рівні зміниться. Але ми знаємо, в якій небезпеці нині перебуває держава. Ми надалі проводимо мобілізацію. Співпрацюємо за штабом цивільної оборони Тернополя. Адже ми розуміємо, що ми є в передвоєнному стані…

Тобто на Театральному майдані продовжать підтримувати майданівців. Там уже не збирають кошти на потреби Самооборони, але приймають фінансову допомогу для моряків корвету «Тернопіль», а також родин тих, хто загинув чи постраждав під час сутичок на Майдані у Києві.

- Не думаю, що повернеться те, що було до Майдану, – додає він. – Ми стали нацією, повноцінною нацією… Буде інша Україна. І нам усім треба це все підтримувати.

Продовжить діяльність і об’єднання депутатів облради «Народна Рада».  У нього ввійшли обранці краян із кількох фракцій. Виконком, який створили під час революційних подій, – фактично громадська організація, покликана здійснювати контроль за діями влади, наголошує він.

#Тернопіль #Віче #Штаб національного супротиву

Коментарі

Оголошення
live comments feed...