• Головна
  • 17-річний школяр з Тернопільщини схуднув на 42 кілограми, дивлячись телешоу (фото)
20:00, 7 березня 2014 р.

17-річний школяр з Тернопільщини схуднув на 42 кілограми, дивлячись телешоу (фото)

17-річний школяр Роман Козак з Чорткова схуднув на 42 кілограми, дивлячись телешоу “Зважені та щасливі”. Історію його схуднення опублікували на сайті проекту.

- Через зайву вагу у мене була тисяча комплексів, – розповідає Роман Козак. – Я соромився ходити в футболці, а також завжди чув образливі слова від людей (навіть від своїх друзів). Що говорити, це було жахливо! Тому я вирішив не втрачати часу дарма і, поки молодий, зайнявся роботою над своїм тілом, – розповідає школяр.

Як розповідає Роман, він почав зранку бігати та їв тільки один раз на день.

- На жаль, в моєму рідному Чорткові немає фахівців з схуднення, які змогли б допомогти мені слушною порадою. Але я дивився шоу «Зважені та щасливі» і заражався тим, яка велика сила волі у деяких учасників, які навантаження вони витримують. Завдяки проекту я зрозумів, що в схудненні потрібно діяти через «не хочу» і «не можу». Загалом, я домігся відмінного результату: ще чотири місяці тому я важив 104 кілограми, а тепер – 62 ! Зміни в моєму житті неможливо описати словами! Я тепер спілкуюся з людьми зовсім по-іншому, – пише Роман.

#Тернопільщина #"Зважені та щасливі" #вага

Коментарі

Оголошення
live comments feed...