• Головна
  • Тернопіль та вся Україна закликає Росію до миру (добірка ВІДЕОЗВЕРНЕНЬ)
22:40, 7 березня 2014 р.

Тернопіль та вся Україна закликає Росію до миру (добірка ВІДЕОЗВЕРНЕНЬ)

У різних областях України знімають відеоролики, де українці закликають до миру і виступають проти війни між Росією та Україною.

10-річна Софійка Пиріг, яка народилася в Росії, а живе і вчиться у Тернополі, звертається до політиків і закликає до миру.

“Я живу і навчаюся в Україні і я її дуже люблю, але народилася я на Далекому Сході Росії і в мене там залишилися друзі. Шановні політики, будь ласка, не захищайте мене від моїх друзів!”

У відеоролику, що відзняли у Львові, запрошують Путіна до “найкращого міста світу” – до Львова, щоб той переконався, що в Україні мир і спокій. Львів’яни  звертаються до президента Росії: “Вова Путін, хватит врать, Львов ждет тебя”. За два дні цей відеоролик зібрав 696 186 переглядів.

979 464 переглядів зібрало звернення відомого лікаря Комаровського, який є ведучим одної з медичних програм на телеканалі “Інтер”. У відео він просить російських глядачів розповісти своїм знайомим, що в Україні усі живуть мирно і ніякого захисту РФ ніхто не потребує. Він звертається до російських матерів зробити усе, щоб не допустити війну між Україною та Росією.

Сьогодні в Інтернеті розмістили звернення акторів і діячів культури України до російських колег і глядачів із закликом до миру. Відомі діячі культури підкреслюють дружні стосунки з російськими колегами і усі разом наголошують, що війни між Росією і Україною не повинно бути.  

Відомі одесити також записали відеозвернення до Володимира Путіна, де вони радять, просять та наполягають, щоб він залишив Україну, вивів російська війська.

“Безпредел в Севастополе” – відео з такою назвою відзняли у сатиричному жанрі, де головний герой відеоролика демонструє, як працюють російські журналісти в Україні. “ Ще один правдивий репортаж  с місця подій в Україні, спеціального кореспондента Андрія Кислого! ” – йдеться у повідомленні. Як виявляється в кінці відео, поза кадром стоять інші герої ролика, які створюють ефекти диму та пострілів. “Відзняв? Ідем Харків обстріляємо і по пивасику!”, – каже головний герой до колег в кінці відео.

“STOP PUTIN NOW” – англомовне відеозвернення розмістили сьогодні студенти українських університетів.  “Путін каже, що захищає російських громадян та російськомовне населення, але це не правда. Доля України та ця ситуація визначатиме майбутнє  всієї Європи та світу, – йдеться у англомовному зверненні українських студентів до світової спільноти.

Великою популярністю користується в Інтернеті відео, де державний гімн України співають російською мовою в знак протесту до інтервенції РФ в Україну. «Переклала  на російську мову  наш гімн – в його повному обсязі та красі. Для тих, хто не в курсі про що Україна співає щодня, останні три місяці. Враховуючи тих, хто чомусь вирішив, що може гуляти на нашій землі, граючи зброєю і щось нам заборонити”, – йдеться у повідомленні. 

Як відомо, в Росії проходять акції протесту на підтримку українського народу, але правоохоронці швидко розганяють такі мітинги. 

#Росія #Україна #звернення #тернополяни проти війни

Коментарі

Оголошення
live comments feed...