• Головна
  • 6 тисяч тернополян зі «Збаразького кільця» до майдану Перемоги створили живий ланцюг єднання
11:55, 9 березня 2014 р.

6 тисяч тернополян зі «Збаразького кільця» до майдану Перемоги створили живий ланцюг єднання

Тернополяни утворили живий ланцюг єднання на підтримку миру в Україні. 

У день народження Тараса Шевченка майже 6 тисяч тернополян на підтримку миру в Україні утворили живий ланцюг єднання довжиною4 км. Ланцюг простягнувся від перехрестя «Збаразьке кільце», через центральну частину Тернополя до майдану Перемоги. Усі учасники акції тримали у руках національну символіку, співали гімн України та читали вірші Шевченка. Участь у акції взяв міський голова Тернополя Сергій Надал.

Очільник міста зауважив, що у цей складний для країни час усі українці повинні бути єдиною нацією: «Наша країна багатомовна, багатонаціональна, багатоконфесійна. Тернопіль і Луганськ, Сімферополь і Чернігів - це одна країна. З різними мовами, але одним серцем. Мені приємно, що сьогодні це усвідомлюють тернополяни різного віку та різних поглядів. Сьогодні ми створили живий ланцюг єднання і таким чином показали нашу єдність».

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#живий ланцюг #Тернопіль #єдність України
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
Оголошення