• Головна
  • Тернопільські активісти ледь врятувались з підпаленого силовиками намету у Києві
16:30, 10 березня 2014 р.

Тернопільські активісти ледь врятувались з підпаленого силовиками намету у Києві

Депутат Яворівської районної ради від ВО «Свобода» Ігор Олексів відвідав у лікарні в місті Ярослав, що у Польщі, трьох постраждалих активістів Майдану. Потерпілі, які родом з міста Теребовля, що на Тернопільщині, проходять курс лікування від опіків.

У ніч з 18 на 19 лютого у сутичках на київському Майдані спалахнув намет, в якому перебувало четверо хлопців, які відпочивали після варти. Намет вщент згорів менш ніж за 30 секунд. Активісти ледь встигли врятуватися, але отримали опіки різної важкості. Один з постраждалих перебуває на лікуванні у Варшаві. А в лікарні Ярослава проходять курс лікування Ростислав Кузів, Олександр Легенький і Тарас Марцинів.

Тут їх підтримують та часто відвідують українці, які живуть в Польщі, зокрема Володимир Божик, Зеник Скуратко та багато инших. Дбає про активістів голова об’єднання українців в Перемишлі Марія Туцка, а також польські лікарі та представники влади ярославського повіту, які підтримали українців у складний час.

Цього ж дня Ігор Олексів та депутат Львівської обласної ради Остап Стахів з нагоди 199-річчя з дня народження Михайла Вербицького взяли участь в урочистостях в с. Млини, що у Польщі.

#Майдан #силовики #підпал

Коментарі

Оголошення
live comments feed...