• Головна
  • В Криму невідомі відбирають і рвуть паспорти українців
20:00, 10 березня 2014 р.

В Криму невідомі відбирають і рвуть паспорти українців

У Сімферополі невідомі люди ходять по квартирах городян і намагаються відібрати й порвати їхні українські паспорти, повідомляє прес-служба мерії.

За даними міських чиновників, до виконкому Сімферопольської міськради й на телефон оперативної служби мера 15-63 надходять дзвінки стурбованих городян, повідомляє УНІАН.

"Невідомі, представляючись членами виборчої комісії, які звіряють списки для участі у всекримському референдумі, просять мешканців багатоквартирних і приватних будинків пред'явити для перевірки паспорти. Одержавши їх у руки, або тікають із документом, або рвуть їх, приводячи в непридатність. Шановні сімферопольці! Так чинять провокатори", - заявляє мерія й просить відразу ж дзвонити до міліції.

Подібні повідомлення з'являються на форумах також від жителів Севастополя. Нагадаємо, парламент Криму призначив референдум на 16 березня. На нього буде винесено два питання: Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта Російської Федерації? Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?

#Крим #паспорт #українці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...