• Головна
  • Тернополяни на найвищій вершині України зачитали «Заповіт» Кобзаря на 4 сторони світу (ФОТО)
20:15, 12 березня 2014 р.

Тернополяни на найвищій вершині України зачитали «Заповіт» Кобзаря на 4 сторони світу (ФОТО)

Хлопці з Тернопільського осередку молодіжної організації «МНК» відзначили 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка екстремальною мандрівкою з назвою «Заповіт» 9-11 березня.

На найвищій вершині України вони зачитали «Заповіт» Кобзаря на 4 сторони світу. Цьогоріч учасники мандрівки також запалили на Говерлі свічку пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Вирушають у мандрівку "Заповіт" тернопільські МНКівці вже 8 років поспіль. Метою заходу є вшанування пам'яті Тараса Шевченка в гартуванні духу та тіла. Учасники подолали шлях у 40 кілометрів за 12 годин. Маршрут мандрівки починався у закарпатському селі Лазещина, а завершувався у смт. Ворохта, що на Івано-Франківщині.

«Символічно, що 200 років від народження Кобзаря виповнилось в час подій Революції гідності, коли українці жили за цінностями, вибудуваними в творчості Шевченка. Тому під час урочистого відкриття табору біля підніжжя Говерли, ми запалили лампадку в пам'ять про загиблих бійців "Небесної сотні", підняли її на вершину і встановили біля хреста, що стоїть на горі. Там же помолилися за душі наших Героїв», - зазначив учасник мандрівки Василь Дубовий.

Тернополяни на найвищій вершині України зачитали «Заповіт» Кобзаря на 4 сторони світу (ФОТО), фото-1
hoverla 4

hoverla 4

#Кобзар #мандрівка #тернополяни

Коментарі

Оголошення
live comments feed...