• Головна
  • У Тернополі відновлює роботу радянський магазин (фото)
15:03, 13 березня 2014 р.

У Тернополі відновлює роботу радянський магазин (фото)

Магазин «Дністер», який закрився 7 років тому, відновлює свою роботу.

Так, сьогодні зранку робітники вже почепили нову вивіску, а в магазин вже привезли стелажі і камери схову. Як розповіли журналістам «Інфопростору», магазин розпочне свою роботу вже через тиждень-другий.

Нагадаємо, магазин «Дністер», який розташований на Театральному майдані, перестав працювали на початку лютого 2007 року.

До слова, магазин «Дністер» працював в Тернополі ще у радянський період, а за неофіційною інформацією в 90-их роках його «приватизували» люди тодішнього мера міста Анатолія Кучеренка.

У Тернополі відновлює роботу радянський магазин (фото), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #магазин "Дністер" #відкриття

Коментарі

ТОП новини
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...