• Головна
  • У Сімферополі за 20 хвилин розігнали мирну акцію Євромайданівців – кримчани, які приїхали до Тернополя, розповіли про зону конфлікту(ВІДЕО)
22:45, 13 березня 2014 р.

У Сімферополі за 20 хвилин розігнали мирну акцію Євромайданівців – кримчани, які приїхали до Тернополя, розповіли про зону конфлікту(ВІДЕО)

Нещодавно представники Сімферопольського Євромайдану хотіли зорганізувати мирну акцію, щоб зафіксувати свою позицію щодо єдності України.  За 20  хвилин усіх учасників розігнали. Про  це кореспондентам 0352 розповіла Юлія Коваль, яка приїхала до Тернополя з Ялти.  

Аспірантка ТНЕУ та викладач Кримського університету Юлія Коваль проживає в Ялті, а її батьки – в Сімферополі. До Тернополя вона прибула тиждень тому в навчальних та робочих цілях. Як розповідає Юлія, щодня спілкується з батьками. У Сімферополі настрій напружений як з політичної,  так і з суспільної точки зору. Особливо прискіпливо ставляться до автомобілів із західноукраїнськими номерами – зупиняють, питають, чому і куди їдуть.

“Представники Сімферопольського Євромайдану хотіли зробити мирне зібрання і відстояти свою думку, що ми не проти росіян і нікому не забороняємо розмовляти російською мовою, хочемо, щоб усі були разом. За 20  хвилин усіх розігнали, не дали постояти і сказати, що є інша позиція. Є частина людей, яка хоче приєднатися до Росії, але мої рідні і близькі не хочуть цього. Через ці події думають, як переїжджати з Криму. Якщо поставлять блокпости, вже неможливо буде ані продати нерухомість, ані просто переїхати”, – розповідає Юлія.  

Наразі у Сімферополі вже відключені «Новий канал», «ICTV» «СТБ», «5 канал», «1+1».

“Замість українських телеканалів включаються російські, або  взагалі нічого. Транслюється «Канал 24», на якому можна більш-менш об’єктивно подивитися новини, прослідкувати хід переговорів між європейськими та українськими політиками. Наразі інтернет ще не відключили, від інформаційних порталів так само. Кожного дня ранок починається не з кави, це вже жарт в Криму, а з того, що ми дивимося новини про те, які війська знову прийшли і що чекати від сьогоднішнього вечора”, – каже Юлія.

Як відомо, референдум у Криму самопроголошена місцева влада автономії призначила на 16 березня. Як розповіла Юлія, проведення даного референдуму підтримують не усі кримчани і планують бойкотувати його. Адже даний референдум нелегітимний і незаконний.  

)

#Крим #конфлікт #євромайданівці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...