• Головна
  • «Правий сектор» має претензії до заступника мера Тернополя і групи «Бо-Бо»
12:00, 17 березня 2014 р.

«Правий сектор» має претензії до заступника мера Тернополя і групи «Бо-Бо»

Представники «Правого сектору» заявляють про зловживання одного з заступників міського голови Тернополя, а також керівників Тернопільського району. Першому вони приписують хабарництво, двом іншим – роздачу земель.

«Правий сектор» назвав прізвища одного з посадовців і дав зрозуміти, про кого ідеться у випадку з дерибаном землі. 0352.ua відстежуватиме, на скільки активно представники «Правого сектору» домагатимуться люстрації даних осіб після прийняття Закону про люстрацію, а також чи ініціюватимуть вони притягнення цих осіб до кримінальної відповідальності, як зараз про це заявляють.

Зокрема, коли зайшла мова про необхідність люструвати не лише членів Партії регіонів, а й інших партій, ідейно-політичний референт «Правого сектора» Іванн Сута зазначив, що в його організації немає претензій до «свободівця» і колишнього «тризубівця», нинішнього голови обласної ради Василя Хомінця, а також до новопризначеного голови ОДА Олега Сиротюка.

«Це люди, які можуть починати свою політику з чистого листа, вони причетні до національно-визвольної боротьби. Але якщо переговорити з низкою хлопців-підприємців, які ходили в міську раду і надіялися, що після «помаранчевого» Заставного не буде того, що було, то тепер там сидить такий … (Іван Сута назвав конкретного чиновника)  і в нас є дані, що тут платили всі. І багато людей є, які тепер напишуть це все. Ще одне питання – земля Тернопільського району, де при владі була група під умовною назвою "Бо-Бо". І будь-який голова сільради розкаже, як проходив розпродаж землі. Ці землі мають бути повернуті громадам. Бо якщо є землі, які не підпадають під категорію, до них взагалі не мали права лізти… Коли прийшли синьо-голубі, вони були переконані, що вони прийшли на вічно і робили, що хотіли. Чому у Великих Гаях забрали 5 га землі, а потім виявилося, що це працівники райради, їхні родичі. Тепер нехай віддають», – сказав Іван Сута.

#Сута #"Правий сектор"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...