Кращі медсестрички

Личенько її закрито маскою,

Руки  ізолюють рукавички,

Але сяють  маминою казкою

Тепло-тепло очі медсестрички.

17 медичних сестер змагалися у своїх фахових здібностях у Тернопільській університетській (обласній) лікарні. Такий конкурс профодиться в лікарні вже 15 років. Молоді медичні працівники протягом кількох тижнів складали тести, показували свої практичні навички, демонстрували таланти.

Сьогодні, в час стрімкого розвитку медичної галузі, підвищуються вимоги до професійності та фахових знань медичних сестер.

- Праця медсестри сьогодні неоцінена державою і всі це прекрасно знають. І навіть я, як адміністратор, не можу її оцінити краще, ніж сьогодні в мене є фінансові можливості. Але робота, яку роблять медичні сестри, – вона надзвичайно важлива. Я можу уявити, що один день не буде лікарів в лікарні – хворі виживуть, але якщо один день не буде медичних сестер – хворим буде дуже погано, – сказав головний лікар університетської лікарні Мирослав Гірняк.

Всі учасниці показали себе якнайкраще і ще раз засвідчили - навіть за складних матеріальних умов в лікувальних закладах наші медсестрички демонструють високий професіоналізм, зібраність, сумлінність, виявляють риси високої духовності.

Ясна, наче сонце світанкове,

В білому, як навесні калина,

Рятувати світ завжди готова,

І рука – на пульсі у країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі