• Головна
  • Турчинов підписав указ про воєнний стан та часткову мобілізацію
11:20, 17 березня 2014 р.

Турчинов підписав указ про воєнний стан та часткову мобілізацію

В Україні оголошено воєнний стан та часткову мобілізацію в армію по всій території країни.

Про це повідомив в.о. президента України та спікер Верховної Ради Олександр Турчинов, пише ТСН. Часткова мобілізація проводиться на території всіх областей України, а також в м.Києві.

На території АР Крим та м. Севастополя мобілізація здійснюється з числа громадян, які добровільно виявили бажання податися на військову службу, в тому числі шляхом прибуття у військові комісаріати, військові частини.

"Указом створюються умови для переведення Збройних сил України, Національної гвардії України, інших військових формувань України, оперативно-рятувальної служби цивільного захисту на організацію і штати воєнного часу", - йдеться в порядку денному.  Відповідний указ уже підписаний в.о. президента. Турчинов пояснив, що підписав цей указ "враховуючи продовження агресії в Автономній Республіці Крим, яку Росія намагається прикрити великим фарсом під назвою"референдум", який ніколи не буде визнаний ні Україною, ні усім цивілізованим світом".

"Враховуючи всю цю небезпеку , я підписав указ про часткову мобілізацію", - заявив Турчинов. Тепер Верховна Рада має затвердити указ.

Нагадаємо, що українська армія групується на східних та південних кордонах для противаги росіянам. Армія організувала перегрупування.

#воєнний стан в Україні

Коментарі

Оголошення
live comments feed...