• Головна
  • Путін підписав указ про визнання Криму незалежною державою
21:05, 17 березня 2014 р.

Путін підписав указ про визнання Криму незалежною державою

Президент Росії Володимир Путін підписав указ "Про визнання Республіки Крим", згідно з яким Крим визнається незалежною державою.

"Враховуючи волевиявлення народів Криму на загальнокримському референдумі, що відбувся 16 березня 2014 року, визнати Республіку Крим, в якої місто Севастополь має особливий статус, що в якості суверенної і незалежної держави <...> Цей Указ набирає чинності з дня його підписання", - йдеться в тексті документа

У вівторок 15:00 Путін виступить в Кремлі перед депутатами Держдуми, члени Ради Федерації, керівниками регіонів Росії і "представниками громадянського суспільства" в зв'язку із зверненням Республіки Крим та міста Севастополя про прийом до складу Російської Федерації.

Як відомо, невизнана влада Криму заявила, що майже 97% учасників псевдореферендуму, проведеного 16 березня, підтримали входження республіки до складу Російської Федерації.

17 березня 2014 року Верховна Рада АРК прийняла постанову "Про незалежність Криму". Документ проголошує Крим незалежною суверенною державою - Республікою Крим, у якій місто Севастополь має особливий статус. Також ВР Криму просить Росію "прийняти Республіку Крим до складу Російської Федерації як нового суб'єкта Російської Федерації зі статусом республіки".

У Держдумі вже заявляли, що російські депутати приймуть рішення про входження Криму до складу РФ  якнайшвидше.

Коментуючи останні події в.о. президента Росії Олександр Турчинов заявив, що Україна не змириться з анексією Криму, пише Українська правда.

Фото: vgolos.com.ua

#Путін #Крим #незалежність

Коментарі

Оголошення
live comments feed...