• Головна
  • На Тернопільщині стадіон перетворився на сміттєзвалище
10:20, 18 березня 2014 р.

На Тернопільщині стадіон перетворився на сміттєзвалище

На голому ентузіазмі та з великим бажанням привести у лад рідне містечко , молодь смт.Микулинці влаштували суботник у рідному селищі.

На прибирання приходили цілими сім’ями, – пише Ірина Воловець

До заходу долучили близько 70 людей ,віком від 5 до 35 років. Учасників завчасно реєстрували. Об’єктом для прибирання став місцевий стадіон,що служить жителям, як основне місце для відпочинку.

Загалом волонтери збирали сміття, прибирали місця для пікніків та поблизу лавочок. За декілька годин зібрали цілу сміттєву машину непотребу .

Організаторами заходу стали активісти Микулинець Дмитро Горячов та Назар Шафранський. Молоді люди стверджують ,що поштовхом до організації масового суботника стало бажання навести лад у рідній місцині та зробити приємність іншим людям:

- Ми вирішили зібрати усіх небайдужих і прибрати купи сміття,які вже не сховати під снігом,- стверджує Дмитро Горячов. – На наше здивування долучилось чимало людей. Приходили цілими сім’ями, навіть дітки брали приклад з батьків та допомагали збирати папірці. Мотивували людей по-різному,в тому числі як патріотизмом ,так і любов'ю до свого містечка. Дякуємо усім,хто долучився до покращення обличчя Микулинець.

До ініціативи долучились також місцеві підприємці,які безкоштовно надали мішки для сміття та машину для його вивезення, пише studentscapital. У планах активістів прибирання ще не одної ділянки. Подібний захід добровольці планують повторити найближчим часом і тим самим власними силами привести у лад містечко.

#Тернопільщина #стадіон #сміттєзвалище

Коментарі

Оголошення
live comments feed...