• Головна
  • П’яний тернопільський підліток, який мав перебувати під домашнім арештом, влаштував дебош
13:30, 18 березня 2014 р.

П’яний тернопільський підліток, який мав перебувати під домашнім арештом, влаштував дебош

Часто суд, беручи до уваги юний вік правопорушників, обирає найм’якші запобіжні заходи. Та шансом на виправлення користаються не усі, як то 17-річний тернополянин.

З травня минулого року підліток перебуває на профілактичному обліку в секторі кримінальної міліції у справах неповнолітніх: давно за ним помітили схильність до протиправного. Та профілактична робота не принесла очікуваного результату.

Цьогоріч у січні хлопець вкотре переступив межу закону. У дворі будинку він відкрито викрав у малолітнього шістдесят гривень. Дії парубка кваліфікували частиною 2 статті 186 ККУ – відкрите викрадення чужого майна (грабіж) поєднане з насильством, яке не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, вчинене повторно. Мірою запобіжного заходу йому було обрано домашній арешт.

Однак підліток проігнорував обмеження. Невдовзі його виявили поза межами помешкання у стані алкогольного сп’яніння. Хлопець лаявся, порушував громадський порядок і спокій громадян. За даним фактом співробітниками кримінальної міліції у справах неповнолітніх склали адмінпротокол за ознаками статті 173 КУпАП.

Тепер рішення щодо порушення вимог законодавства неповнолітнім прийматиме прокуратура. Ймовірно, поблажок для нього уже не буде.

#підліток #Тернопіль #дебош

Коментарі

Оголошення
live comments feed...