• Головна
  • У Тернополі знімуть всіх керівників міліції та ДАІ і публічно відбиратимуть нових?
15:30, 18 березня 2014 р.

У Тернополі знімуть всіх керівників міліції та ДАІ і публічно відбиратимуть нових?

Міністерство внутрішніх справ звільняє всіх раніше призначених в областях керівників міліції та ДАІ і переводить їх в статус виконуючих обов'язків. В подальшому призначення проводитимуться з урахуванням публічного обговорення.

Таке рішення було прийняте Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим у ході обговорення кадрового питання з Головою Люстраційного комітету Єгором Соболєвим, пише ТСН.

Як повідомляє прес-служба МВС, люстраційний комітет спільно з кадровою комісією МВС організовує аналіз роботи керівників на місцях - виробляє пропозиції та подає їх для вирішення Міністру. На наявні і що утворилися вакансії Люстраційний комітет і кадрова комісія МВС проводять публічний відбір кандидатів за участі громадськості.

"Механізми публічного обговорення, консультацій з громадськістю, критерії оцінки, фільтри для лобізму, чорного і білого піару - все це обговорюємо і стверджуємо прозоро в короткий термін. Це не буде розтягнута процедура, у країни немає часу для затяжок - починаємо прямо сьогодні пізно ввечері", - повідомив Аваков.

До участі в процедурі також залучені: від журналістського цеху - Юрій Бутусов, а від правозахисних організацій - Євген Захаров.

#зняли керівників міліції та ДАІ #публічно відбиратимуть нових

Коментарі

Оголошення
live comments feed...