Хвора на рак дівчина роздяглась під Міністерством

Активістка жіночого руху FEMEN Аліна Ковальчук, яка страждає на рак лімфовузлів другої стадії, пред'явила претензії Міністерству охорони здоров'я України. Активістка протестувала топлес, розгорнувши плакати з написами "Я вмираю, а ви крадете!", "Епідемія раку совісті", "Momento mori, Yemets!" та "У мене рак, міністр дурак".

"Наслідки Чорнобильської катастрофи призвели до епідемії онкозахворювань в Україні. За офіційними даними, кожен п'ятдесятий українець уражений раком. Онкоцентри України переповнені молодими працездатними людьми, які з тривогою очікують свого майбутнього", - написали активістки FEMEN на своєму сайті.

"Відсутність державної програми боротьби з раком і недолік фінансування українських онкоцентрів - загальні фрази, за якими влада ховає налагоджену корупційну схему збагачення чиновників у халатах", - підкреслили "феменки".

"Все це звучить на фоні, до непристойності розкішного, життя вищого стану з їхніми гонорарами, автопарками, витратами на втіху і охорону. Заривають у землю Євро мільярди, розігруються бездарні телешоу з мільйонними призовими. Містечковий бомонд публічно смітить бюджетними грошима на всіляких вечірках, фешн-віках, прийомах та інших шабашах", - зазначили дівчата на своєму сайті.

"У мене і в сотень тисяч моїх друзів по нещастю тільки одне бажання - вижити в цій країні незважаючи ні на що", - заявила активістка FEMEN Аліна Ковальчук.

Рух FEMEN вимагає від влади "негайної та жорсткої розправи з медичною мафією і негайного вжиття заходів щодо радикального поліпшення якості медичного обслуговування в Українї".

Хвора на рак дівчина роздяглась під Міністерством, фото-1

Фото сайту FEMEN.

Хвора на рак дівчина роздяглась під Міністерством, фото-2

Фото сайту FEMEN.

Хвора на рак дівчина роздяглась під Міністерством, фото-3

Фото сайту FEMEN.

Газета по-українськи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі