• Головна
  • В Тернополі на Дружбі виросли барикади з шин, коробок та залізних блоків
08:00, 20 березня 2014 р.

В Тернополі на Дружбі виросли барикади з шин, коробок та залізних блоків

Працівники тернопільської шляхово-експлуатаційної дільниці вкотре взялися відстоювати свої права. Вчора люди зібралися в дворі комунального підприємства та заблокували ворота. Кажуть: вже кілька місяців не можуть отримати свої гроші. Переконують: їх хочуть звільнити, а техніку – продати.

- До 28 числа ми всі звільнені. Всі, хто отут стоїть. Техніку віддають десь не знати куда. Хочуть зняти з обліку – ось без номерів вже стоїть техніка. Зарплату нам не заплатили ще з грудня місяця,- кажуть тернополяни.

До слова, тендер на прибирання міста минулого року виграло приватне підприємство «ТернопільКомуналСервіс». Пріоритетом тоді була ціна: приватники, попросили за свої послуги на 3 мільйони гривень менше, ніж МШЕД. Натомість, працівники комунального підприємства переконують – обслуговувати місто можуть власними силами.

- У нас вимога одна: щоб нам вернули заробітну плату, з грудня місяця, і щоб нам дали як ми працювали, щоб ми працювали дальше. Щоб забрали… Пускай ті луцькі їдуть восвоясі, в них там є тоже місто непогане, хай наводять свої порядки. А ми вже якось самі наведем».

 «Без ніякої техніки, без нічого прийшли і мають роботу. Нашою технікою користуються, нічого не платять за це, ніякого договору не мають, що вони тут стоять, нашою водою, світлом, всім користуються,- кажуть працівники МШЕД.

Поки люди чекали у дворі, керівництво міста, обох підприємств та представники ініціативної групи зібралися на своєрідну нараду. Згодом – оголосили про результати.

- Виплата буде зараз двома траншами. Перший – це буде в п’ятницю, і бухгалтер ваш в. курсі, тобто, це буде на казначейський рахунок, ця сума буде 315 тисяч. Друга оплата буде в понеділок, це буде 285, це буде за оплату роботи по рекультивації Малашівців. Тобто, сума виходить майже 600 тисяч, і цієї суми буде достатньо для того, щоб зараз закрити борг за минулий рік, і виплатити поточний,- повідомив ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя.

В свою чергу, люди запевнили – якщо обіцяного не виконають, у вівторок знову забарикадують ворота. До слова, сьогоднішнє блокування в’їзду до підприємства викликало невдоволення міського голови.

- Сьогодні, коли в Тернополі йдуть посилені заходи по охороні особливо важливих об’єктів, коли країна живе в передвоєнному стані, а вони свідомо перешкоджають виїзду техніки з території для прибирання міста, – як таких людей можна назвати? Інакше, як провокатори, їх не назву. Я скажу більше: нами буде подана заява до правоохоронних органів про порушення громадського порядку, про нанесення збитків. Я звернусь до тернополян, щоб вони знали прізвища тих людей, завдяки кому місто сьогодні залишиться неприбраним,- розповів ІНТБ СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя.

Що ж стосується подальшої долі підприємства, то, за словами Владислава Стемковського, розглядають можливість об’єднання МШЕД та «Міськшляхрембуду». У такому випадку останнє підприємство територіально перейде на базу МШЕД. Однак остаточно вирішать, що робити, після висновку створеної на останній сесії міськради комісії, яка працюватиме до понеділка. Приватне підприємство натомість шукатиме інше місце дислокації.

В Тернополі на Дружбі виросли барикади з шин, коробок та залізних блоків, фото-1

 

#на Дружбі виросли барикади

Коментарі

Оголошення
live comments feed...