• Головна
  • Три кораблі Військово-морського флоту України підняли прапори Росії (фото)
13:00, 20 березня 2014 р.

Три кораблі Військово-морського флоту України підняли прапори Росії (фото)

Три кораблі Військово-морського флоту України сьогодні спустили українські і підняли Андріївські знамена Чорноморського флоту Росії.

Серед них великий корабель “Донбас”, а також допоміжні судна названі на честь райцентрів Тернопільської області. Це рятувальний буксир “Кременець” та протипожежний катер “Борщів” (на фото).

Для кримських сепаратистів та їх кремлівських хазяїв це символічний акт. Загарбникам нібито здався Донбас, а також два міста з “бандерівського” заходу країни, пише ЗЗ.

Крім того, керівництво Чорноморського флоту Росії прибуло на борт корабля управління ВМС України «Славутич» для переговорів.

Російські військові також захопили два українських корвета у Стрілецький бухті у Криму, повідомив ТСН очевидець. Захопленими виявилися судна "Луцьк" та "Хмельницький". Моряків, які на них перебували, вивели на сушу. Це перший випадок захоплення українського судна російськими військовими.

Тим часом на "Тернополі", який готувався вночі до штурму, моряки запасаються провізією. Корабель залишається заблокованим, але від постачання провізії не відрізаний.

#Військово-морський флот України #прапор Росії

Коментарі

Оголошення
live comments feed...