• Головна
  • Скандал навколо дитмайданчика на Новому світі у Тернополі набирає обертів (фото)
13:00, 21 березня 2014 р.

Скандал навколо дитмайданчика на Новому світі у Тернополі набирає обертів (фото)

Мешканці вулиці Гнатюка, 14, продовжують війну з міськрадою за дитячий майданчик. Його демонтували ще в 2012 році представники ЖКГ. Тепер вони заявляють, що цього не робили.

- На комісії у міськраді 20 березня представники ЖКГ сказали, що вони нічого не зносили, - каже один з мешканців будинку Євген Голоюх. - Так завжди нам відповідають на конкретні запитання, мовляв, ми — не винні.


 Директор ЖКГ прийшов на зустріч з мешканцями 20 березня. Він у коментарі нам погодився, , що майданчик тоді демонтували. Але стверджує, що все відновили, пише 20хвилин.

- Тут були лише елементи дитмайданчика, який не стояв ніде на балансі, - говорить начальник підприємства “КомЕнерго-Тернопіль" Ігор Кравець. - Територія була захаращена, то ж нас міськрада попросила демонтувати ці елементи. Але люди обрювались і ми поставили все назад.

Насправді на території колишнього майданчику лише одна гойдалка. Люди кажуть, що там було до 20 одиниць.

- І бруси, і пісочниця, і гірки — все тут було, - каже мешканець будинку Степан Ярема. - Ми зараз збираємо гроші на його відновлення. А також будемо стояти до кінця, щоб ділянку не віддавали під будівництво будинку. Тернопіль став лідером Західної України по дерибану землі. Але в такий революційний час для міської влади, яка представляє опозиційні сили, це подвійна ганьба.

#Тернопіль #Новий світ #дитмайданчик

Коментарі

Оголошення
live comments feed...