• Головна
  • Син екс-керівника тернопільського облавтодору став начальником Держагенства автодоріг України (фото)
11:10, 21 березня 2014 р.

Син екс-керівника тернопільського облавтодору став начальником Держагенства автодоріг України (фото)

Син колишнього начальника Служби автодоріг у Тернопільській області і теперішнього керівника цієї структури у Рівненській області Юрія Проника Орест очолив Держагенство автодоріг України.

Починаючи з 19 березня Публічне акціонерне товариство "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" очолюватиме Орест Проник. Про це йдеться у відповідному Наказі Державного агентства автомобільних доріг України від 18.03.2014 року № 89.

Орест Проник народився 20 лютого 1983 року у Тернополі. Має 2 вищі освіти за спеціальностями "менеджмент організацій" і "правознавство", повідомляють на сайті Державного агенства автомобільних доріг України. Він навчався у Національному транспортному університеті та Київському національному університеті внутрішніх справ.

Трудову діяльність розпочав помічником-консультантом депутата Верховної Ради України. Згодом увійшов до складу керівництва Шляхо-експлуатаційного управління Солом’янського району Києва, тривалий час працював на посаді віце-президента з економіки та фінансів Державного підприємства Міністерства оборони України "Українська авіаційна транспортна компанія", а згодом очолив дочірнє підприємство "Київське обласне дорожнє управління" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України.

avtodor pronik1

avtodor pronik1

Батько Ореста Проника очолював Службу автодоріг у Тернопільській області, а тепер - у Рівненській області.

Швагром Ореста Проника і зятем Юрія Проника є депутат Тернопільської міськради від ВО "Свобода" Андрій Грегоращук. У жовтні 2013 року з'явилася інформація, що він причетний до фірми ТОВ "Техно-Буд-Центр", яка виграла численні тендери на ремонт доріг у Тернопільській, Рівненській та Львівській областях. Проте пан Грегоращук заперечив свій зв'язок із ТОВ "Техно-Буд-Центр", пише 20 хвилин. 

avtodor pronik2

avtodor pronik2

До слова, як повідомляють журналісти з Рівного, Юрій Проник радіє за призначення сина у прокоментував подію словами "Орест дуже розумний та здібний".

#тернопільський облавтодор #начальник #Держагенство автодоріг України

Коментарі

Оголошення
live comments feed...