• Головна
  • За тернопільськими школярами стежитимуть правоохоронці
17:00, 21 березня 2014 р.

За тернопільськими школярами стежитимуть правоохоронці

З 21 березня на Тернопільщині, як по всій Україні, розпочинаються оперативно-профілактичні заходи під назвою «Канікули». Основна мета заходу – профілактика вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, недопущення втягнення їх в протиправну діяльність. Операція триватиме до 30 березня.

Правоохоронці спільно з службами у справах дітей міськрайдержадміністрацій, органів освіти, науки та громадськості виявлятимуть дітей, що залишилися без нагляду дорослих. Перевірятимуть дотримання закладами торгівлі вимог законодавства щодо заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. Особи, які продають дітям алкоголь або тютюнові вироби притягуватимуться до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 156 КУпАП.

Під час весняних канікул правоохоронці також будуть перевіряти заклади, які надають послуги у сфері розваг та заклади громадського харчування щодо дотримання обмежень перебування в них дітей в нічний час. Значну увагу приділятимуть і профілактичній роботі серед неповнолітніх.

І ви, шановні батьки, не полінуйтеся нагадати дітям основні правила безпечної поведінки під час канікул. Це допоможе уникнути неприємностей та убезпечить вашу дитину від необдуманих вчинків.

#Тернопіль #школярі #канікули #правоохоронці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...