• Головна
  • Розборки на дорозі по-тернопільськи (фото)
09:00, 22 березня 2014 р.

Розборки на дорозі по-тернопільськи (фото)

Трапилася пригода вчора в 16.30 на вул. Живова (зупинка “Ринок”), де зупиняються усі маршрутки,- розповів 0352 тернополянин Петро.

- Я сидів у маршрутці, яка стояла на зупинці. По вулиці Живова стояло у заторах багато автомобілів, як в одну сторону так і в іншу. Біля нас  стояла маршрутка №6, як раптом її підрізав легковий автомобіль марки “Лексус”, і зупинився, перешкоджаючи шлях маршрутці. Із легкового авта одночасно вийшло двоє чоловіків (років 33-35, спортивної тілобудови) і швидко підійшли до маршрутки. Одразу було видно, що вони налаштовані агресивно.

Далі події розвивалися дуже швидко.”Спортсмени” намагалися силоміць витягнути водія маршрутки №6, але не змогли, так як водій зачинив двері із середини. Вони агресивно стукали по дверях, один із них щось прокричав в адресу водія маршрутки і сів у "Лексус", а інший “спортсмен” підійшовши до маршрутки зпереду, поламав двірники. Побачивши, що водій маршрутки кудись телефонує, емоційно прокричав йому щось  і пішов до свого авто. Сівши у авто на місце водія, швидко рушив з місця пригоди. 

Що між людьми коїться за якесь залізо (я так думаю, що конфлікт виник на дорозі). Кожний із нас може собі уявити, щоб було б, якби "спортсмени" добралися до водія маршрутки?,- запитує тернополянин.

Розборки на дорозі по-тернопільськи (фото), фото-1
#Розборки на дорозі #маршрутки тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...