• Головна
  • У Тернополі новий фонтан на бульварі Данила Галицького перетворили на екстрім-майданчик
13:00, 23 березня 2014 р.

У Тернополі новий фонтан на бульварі Данила Галицького перетворили на екстрім-майданчик

Ще в червні 2010 року попередній міський голова Тернополя Роман Заставний обіцяв молоді екстрім-майданчик на бульварі Данила Галицького. Так і не дочекавшись там відповідного обладнання, скейтери та ролери тепер вирішили скористатися конструкціями новісінького фонтану.

Про це Сергію Надалу повідомила у прямому ефірі УХ-радіо 21 березня мешканка масиву “Східний”, пише Погляд.

- Ввечері, коли я йду з роботи, там фонтани – ви ж гарно дуже зробили – зле тільки, що ви не загородили його. Там цілий вечір діти скачуть велосипедами, мопедами, коньками, скачуть по залізячках з яких вода б’є. Батьки стоять – хоть би їм шо, – скаржилася жінка.

Міський голова Сергій Надал сказав, що в першу чергу мала би бути робота батьків, які мали б навчити своїх дітей, як ставитися з любов’ю до свого міста.

- Спробуємо придумати, яки чином можна закрити цю чашу, щоб вона була на зимовий період закритою, – додав Сергій Віталійович.

До слова, 26 червня 2010 року офіційний сайт міської ради цитував обіцянку екс-мера Романа Заставного про створення екстрім-майданчика:

- Якщо ми стратегічно вирішили, що на бульварі Данила Галицького буде Тернопільський палац спорту, то цілком логічно, якщо територія перед ним буде облаштована під екстрім-майданчик для велосипедистів, ролерів, скейт-бордистів.

Проте, про існування доручення щодо вивчення можливості використання недіючого фонтану на бульварі Данила Галицького і його прилеглої території для розташування елементів для тренування скейтерів, ролерів та велосипедистів, офіційний сайт міської ради повідомив аж у серпні 2010 року.

Нагадаємо, екстрім-майданчик біля Палацу спорту так і не з’явився.

Проте до Дня міста в 2013-му році тернополяни отримали повну реконструкцію бульвару та фонтану. Останній виготовлений з важкого граніту, – повідомляв тоді директор товариства, яке займалося встановленням фонтану. Він назвав термін експлуатації граніту – 25 років і запевняв, що нова конструкція є абсолютно безпечною для дітлахів.

#Тернопіль #фонтан #екстрім - парк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...