• Головна
  • У тернопільській «Батьківщині» вирішили реанімувати політичний труп
13:30, 24 березня 2014 р.

У тернопільській «Батьківщині» вирішили реанімувати політичний труп

Лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко, яка вже давно не користується підтримкою широких мас і яка, якщо розібратися, абсолютно по ділу сиділа в тюрмі, місцеві «сердечкові» хочуть бачити Президентом України.

Відповідне звернення до делегатів ХІІ партійного з’їзду Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» вони прийняли під час недільної конференції обласної організації партії.

«Ми делегати ХІVконференції Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» звертаємося до Вас, прийняти рішення про висунення Юлії Володимирівни Тимошенко кандидатом в Президенти України на виборах 25 травня 2014 року. І наша партійна команда має докласти всіх зусиль для перемоги нашого Лідера – Юлії Володимирівни Тимошенко»,– сказано у зверненні.

Цим самим представники місцевої «Батьківщини» доводять, на скільки партія далека від народу і на скільки вона неспроможна відповідати на реальні запити суспільства.

До речі, що саме робилося під час конференції і чи було переобрано керівника обласної організації «Батьківщина» Василя Деревляного залишається загадкою. Про це партійна прес-служба замовчує, пообіцявши учора, що деталі конференції будуть згодом, одна це згодом досі так і не наступило.

#"Батьківщина" #Тимошенко

Коментарі

Оголошення
live comments feed...