• Головна
  • Тернополяни скаржаться, що на Микулинецькому кладовищі купи сміття
14:00, 24 березня 2014 р.

Тернополяни скаржаться, що на Микулинецькому кладовищі купи сміття

Тернополяни вже неодноразово звертались до влади та скаржились на ситуацію, яка склалась на Микулинецькому кладовищі. Адже за словами жителів Тернополя, питання з прибиранням на цьому кладовищі так і не вирішено.

“Доброго дня, шановна владо. Яписала Вам на рахунок жахливої ситуації на розширених територіях Микулинецького кладовища, на що Ви дали відповідь, мовляв, там заплановані роботи по прибиранню. Минула зима, уже і місяць весни, снігу давно нема, а там далі ніхто нічого не робить. Звалений бетонний забор далі лежить і навколо гори сміття. Наполегливо прошу Вас організувати бодай елементарне прибирання там! Про яку Європу можна говорити, коли на такому елементарному рівнні не можливо вирішити питання прибирання!? Якщо нема поваги до живих людей, то проявіть її хоча б до мертвих!
 Хіба таке личить місту, яке пишається своїм порядком та чистотою? Чи потрібні зараз комусь репортажі в газетах чи теленовинах про те, що у Тернополі людей ховають у сміття?! Та ще й на фоні останніх подій в країні. Наполегливо прошу Вас негайно приділити увагу цій проблемі, так як рано чи пізно ця тема набуде великого розголосу і позитивно на репутацію нашого місто вона не вплине!”, - написала тернополянка на сайті міської ради.

#Тернопіль #Микулинецьке кладовищще #сміття

Коментарі

Оголошення
live comments feed...