• Головна
  • Активісту з Тернопільщини під час штурму на Грушевського відірвало руку (фото)
15:30, 24 березня 2014 р.

Активісту з Тернопільщини під час штурму на Грушевського відірвало руку (фото)

Фінансової допомоги потребує Ярослав Панасюк, якому під час штурму на Грушевського відірвало руку. Чоловік проживав у Кременці, хоч сам родом із Рівненської області. На майдан поїхав ще 2 грудня і був учасником усіх бойових дій, а також перебував у складі афганської сотні.

18 лютого на вулиці Грушевського, коли Ярослав перебував на барикадах, його поранили гранатою. Вже у лікарні чоловіку ампутували праву руку, а також в кистях ніг знайшли уламки від гранати, пише Доба.

Екслюзивні фото виклав у соцмережах житель Кременця Віктор Непомящий.

- Викладаю ексклюзивні фото і прошу приклонити коліно перед мужньою людиною, справжнього патріота України. Кременчанина, учасника – афганської сотні- на майдані Славка Панасюка! Який був важко поранений бойовою гранатою під час штурму беркутом на Грушевського…Горжусь таким товаришом і кумом!! Дай Боже тобі здоров’я. До поки є люди такі як ти Кременчани можуть спати у спокої!!!СЛАВА ГЕРОЯМ!!!, – написав Віктор.

Перерахувати кошти для Героя Майдану можна за допомогою карткового рахунку - 4149437746471380 “Приватбанк” Панасюк Ярослав Федорович.

#активіст з Тернопільщини #Майдан #штурм #ампутація руки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...