• Головна
  • Як пройшла перша сесія пробного ЗНО на Тернопільщині?
17:00, 25 березня 2014 р.

Як пройшла перша сесія пробного ЗНО на Тернопільщині?

Пробне тестування складали майбутні абітурієнти в суботу, 22 березня. На першу сесію зареєструвалося понад 2,5 тисячі учасників. З них взяли участь у пробному ЗНО - 95%. На Тернопільщині у кожному райцентрі створили пункт тестування, у Тернополі їх було 4.

Організатори кажуть, зауважень до майбутніх абітурієнтів не мають. Вони відповідально підійшли до складання тестів. Правда, в одному з районів області одного учасника вигнали з аудиторії за користування мобільним телефоном, повідомляє тв4.

В  кабінеті №9 в 11 школі Тернополя учасники пробного ЗНО складали тести з англійської мови. 15 майбутніх вступників в одній класній кімнаті, у кожного визначений номер місця. Учасники кажуть: наполегливо готувалися і очікують на високі результати.

- Готувалася я з репетитором. До цих завдань, на мою думку, підготуватися найважче. Взагалі не зрозуміло, що можуть дати, яка лексика. Я звісно, хвилююся, проте  я ходила на олімпіади і досвід маю вже в такій роботі напруженій, тому це не так вже і страшно, як здається, - розповідає Уляна - учасниця пробного ЗНО з англійської мови.

Пробне тестування все ж не таке напружене, як справжнє ЗНО. Результати написаного не впливатимуть на вступ у виш. Та все ж це чудовий шанс перевірити свої знання в екстремальних умовах і спробувати організацію тестування на собі, вважають учасники.

- Я хочу мати якийсь досвід перед остаточним ЗНО, щоб бути впевненішим у своїх силах, оцінити свої шанси наперед, щоб якщо щось, то виявити, що треба відкорегувати, - каже учасник пробного ЗНО з англійської мови Віталій.

Повторити все, буде впевненим у власних силах і розрахувати час - такі, вважають учасники, умови успішного написання ЗНО.  В 11 школі Тернополя, яка на час проведення стала пунктом пробного тестування, писали завдання відразу з кількох предметів: українська мова і література, англійська, французька, іспанська мови, всесвітня історія, хімія і фізика. Організатори кажуть, пробне ЗНО пройшло успішно.

- Дітей зареєстровано 251. Ми використали максимальну кількість аудиторій - 19. Діти всі прийшли. Є 19 учнів, які вибрали одночасно по 2 предмети тестування.  Всі умови необхідні створені, всі члени комісії є. Таких, що запізнилися немає. Порушників немає, - розказав відповідальний за пункт тестування в школі №11 Тернополя Павло Літинський.

Наступне пробне тестування учасники писатимуть наприкінці цього тижня, в суботу 29 березня. Майбутні абітурієнти спробують свої сили з математики, історії України, біології, географії та світової літератури. Початок пробного ЗНО об 11 годині. Організатори тестування нагадують: запрошення в пункт тестування потрібно роздрукувати напередодні з персональної сторінки сайту Івано-Франківського регіонального центру, взяти із собою пасспорт, або свідоцтво про народження і квитанцію про оплату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ЗНО #абітурієнт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...