• Головна
  • Поранений майданівець з Дніпропетровщини отримав новий паспорт в тернопільській лікарні (фото)
13:00, 25 березня 2014 р.

Поранений майданівець з Дніпропетровщини отримав новий паспорт в тернопільській лікарні (фото)

Хлопця до Тернополя привезли на лікування, але він на Майдані втратив паспорт. Відновили його працівники міграційної служби. Завдяки документу, виданому в Тернополі, хлопець відчуває себе майже тернополянином 

26-річний Олександр з Дніпропетровщини, поранений на столичному Майдані у грудні, вперто відмовлявся їхати до Тернополя на лікування та реабілітацію. Але медики його таки переконали.

Сашко до столиці приїхав ще у грудні. У кривавий четвер 20 лютого його було поранено осколком гранати. Наслідок – важка травма ноги.

На Майдані не боявся. До Тернополя їхати - страшно

 - На Майдані страху не було, - розповідає Олександр. - Було лише почуття відповідальності за тих, кого залишив у рідному місті, за товаришів по сотні, з якими майже два місяці стояв пліч-о-пліч, за український народ, задля добробуту якого ризикував своїм життям.

Злякався не на жарт чоловік, коли отямився після поранення і почув, що його повезуть до чужого міста. Зараз Сашко згадує про це з посмішкою.

- Коли загроза життю минулася, перед майданівцем постала іще одна проблема: у столиці він загубив свій паспорт, - розповіла прес-секретар обласного управління державної міграційної служби Ірина Бойко. - Сашко опинився за сотні кілометрів від домівки без жодного документа, який би посвідчував його особу.

У міграційній службі про героя з Дніпропетровщини дізналися від громадських активістів, які опікуються ним у Тернополі.

«Я майже тернополянин!»

Завдяки тернопільським паспортистам Сашко отримав новий документ.

Паспорт молодому чоловіку вручали у лікарняній палаті, бо сам прийти до підрозділу міграційної служби він допоки не міг. Але вже за тиждень Сашка обіцяють виписати з лікарні.

- Тепер я майже тернополянин! – такими були слова Олександра, щойно він отримав свій документ із відміткою, що його було видано Тернопільським міським відділом міграційної служби.

Коментар

Людмила ЛУЖНЯК, начальник Тернопільського міськвідділу УДМС:
Ми взялися допомогти майданівцю вирішити паспортне питання. Зазвичай паспорт громадянина України замість втраченого видають за місцем реєстрації. Тож аби оформити Олександрові документ у Тернополі, ми направили запит на підтвердження особи молодого чоловіка за місцем його реєстрації у Новомосковськ Дніпропетровської області.

Поранений майданівець з Дніпропетровщини отримав новий паспорт в тернопільській лікарні (фото), фото-1
#Тернопіль #майданівець #документи #міграційна служба

Коментарі

Оголошення
live comments feed...