• Головна
  • Поблизу Тернополя люди скаржаться на відсутність питної води в оселях
12:15, 25 березня 2014 р.

Поблизу Тернополя люди скаржаться на відсутність питної води в оселях

23 березня 2014 року на мыкрорайоні Індустріальний , що в районі церкви Володимира і Ольги, в с.В.Березовиця, відбулись збори громади з питання приєднання багатоповерхових будинків до водогону з лісу.

Справа в тому, що на протязі останніх десятків років місцева влада безвідповідально роздавала дозвола на будівництво новим забудовникам. Час пройшов, виріс масив небачених розмірів. Про це розповідають Тернопільській липі мешканці села Велика Березовиця.

А Нині прийшов час розплачуватись за це: в даному мікрорайоні катастрофічно БРАКУЄ ВОДИ!

Варто зауважити, що станом на сьогодні є багатоповерхівки, які:

- під’єднані до водопостачання незаконно;

- не під’єднані до водопостачання , а очікують;

- ті,які будуть претендувати на під’єднання до водогону.

Більше того: на черзі стоїть: будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення ПАТ Березовицький комбінат«Будіндустрія».

До цього слід додати , що мікрорайон, на якому розташовані багатоповерхівки-старожили, також ледь забезпечені водою у зв’язку з старим оснащенням водогінної системи, в жахливому стані трубами, насосами, вже не кажучи про тиск води на верхніх поверхах. Вежа в аварійному стані, цегла розсипається.

Каналізація в катастрофічному стані!

Влада, даючи дозвола на будівництво, не задумувалась над тим, що не буде води для цих мешканців, технічні умови складались на невідомих умовах. А згідно закону, кошти від новобудов мали б іти на розвиток інфраструктури мікрорайону Індустріальний.

Вода – «Знахідка» влади у лісі, яку хочуть прокачувати через вежу, це- технічна вода, яка непридатна і небезпечна до споживання. Це-отрута. Це- хвороби і смерть мешканців.

Влада, щоб одним махом вирішити свої проблеми, переконує нас, що вона добра.

#Тернопілля #питна вода #забудова

Коментарі

Оголошення
live comments feed...