• Головна
  • Футболісти «Чорноморця» в захваті від Тернополя
21:45, 25 березня 2014 р.

Футболісти «Чорноморця» в захваті від Тернополя

Футболісти ФК "Чорноморець" сьогодні уже прилетіли в Тернопіль, де завтра о 19 год зіграють чвертьфінальний матч Кубка України з ФК «Тернопіль».

Враження команди від міста подала прес-служба команди:

«Чартерний рейс прибув з Одеси до місця призначення через 1 годину і 20 хвилин. Одеський лайнер явно порушив спокій, який зазвичай панує в аеропорту Тернополя. Склалося враження, що пасажирські літаки тут бувають нечасто. Втім працівники аеропорту проявили професійну вправність, оперативно змогли розвантажити багаж, автобус був поданий прямо до трапу літака і «Чорноморець» вирушив у готель «Тернопіль». Перші враження від міста дуже позитивні: віє затишком і спокоєм. Готель розташований в центрі Тернополя, поруч величний пам'ятник Данило Галицькому, величезне озеро, кілька парків та храмів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Чорноморець" #ФК "Тернопіль"
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"70-річним пенсіонерам сильно підвищать виплати, попереду добряче зростання пенсій": названо єдину умову
Оголошення